Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Günlük yaşamın dijitale kaydığı, her şeyin internetten çözüme kavuştuğu günümüzde kurumsal bir web sitesi markaların olmazsa olmazları arasında çoktan yerini aldı bile. Kurumunuzu internet ortamında en iyi şekilde temsil edecek ve itibarını artıracak olan kurumsal tasarımınız, işletmeniz için hayati bir önem taşımaya başladı. Peki sizce kurumsal tasarımınız gerçekten sizi temsil edebilecek nitelikte mi?

Tasarımınız etkin ve ilgi çekici olduğunda geri dönüşümü de bir hayli fazla olacaktır. Bu noktada yapılacak en küçük bir hata bile büyük kayıplara yol açabilir ve saygınlığınıza gölge düşürebilir. Bu yüzden baykod olarak ilk amacımız etkin ve ilgi çekici tasarımlarla sizlerin geri dönüşüm almasını sağlayabilmek. Alanının en iyilerinden tasarım ve yazılım ekibimizle, sizlere etkin ve ilgi çekici kurumsal web siteleri sunuyoruz.

Firmaların profesyonelliğini web tasarımlarına bakarak anlayabilmek mümkündür ve eğer tasarıma yeterli özen gösterilmediyse, ziyaretçiler tarafından olumsuz değerlendirmelerle karşılaşmak kaçınılmazdır. Sade, anlaşılır ve ziyaretçiyi yormayan tasarımlarımızla hem ilgi çekecek hem de ziyaretçilerin beğenisini kazanacaksınız. Üstelik profesyonelliğinizi de kullanıcıya rahatlıkla yansıtacaksınız.
Arama sonuçlarında öne çıkmak için de uzman ekibimize SEO çalışmalarınızı yaptırabilecek, arama motoru optimizasyonu sayesinde hedef kitlenize çok daha çabuk ve kolay ulaşabileceksiniz. SEO çalışması size hem zaman hem de hedef kitlenize kolayca ulaşabildiğiniz için para kazandıracak.

Kurumsal web sitenizle birlikte kurumsal adresiniz uzantılı mail adresleri sunuyor, profesyonelliğinizi taçlandırıyoruz. Yaratıcı fikirlerle ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerle uzun uzun görüşüyor, ne istediğinizi anlıyor ve buna göre ilerliyoruz. Çalışmanızın her aşamasında sizlerle iletişim halinde oluyor ve en ufak isteklerinizi bile değerlendirerek gerçekleştiriyoruz. İsteklerinizi gerçekleştirip anahtar teslim sitenizi öngördüğümüz sürede teslim ediyor ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Kısacası bildiğiniz çalışma sistemlerini unutturuyor ve sağ kolunuz olmaya geliyoruz. Size ise sadece baykod ile çalışmanın tadını çıkarmak kalıyor.

Baykod’un sizlere sunacakları bunlarla da kalmıyor. Canlı telefon desteği ya da online destek ile dilediğiniz yerden ulaşabileceğiniz ekibimiz, yaşanacak teknik aksaklıklar karşısında her daim sizlere yardımcı oluyor.

Her geçen gün büyüyen ekibimizle yaratıcılığın sınırlarını zorluyor, fikirleriniz hakkında sizleri yönlendiriyor ve en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Yüzde yüz memnuniyet sağlamadan anahtarınızı teslim etmiyoruz ve sizin en iyisini hak ettiğinizi düşünüyoruz. Baykod ile çalışmanın farkını bizi tanıdıktan sonra anlayacak ve dijital ortamda iş yükünüzün ne kadar hafiflediğine inanamayacaksınız. Hemen, şimdi kurumsal web siteniz için bizden bir teklif alın ve baykod ayrıcalığını yaşamaya başlayın. Profesyoneller tarafından profesyoneller için verilen hizmetlerimiz ve büyüyen ekibimizle burada sizleri bekliyoruz.