Merhaba, Baykod!

Merhaba, Baykod!

Bugüne kadar duyduğunuz, bildiğiniz tüm kurumsal yazılım ajanslarını unutun! Sağ kolunuz olmaya geldik. Baykod ile sanal dünyadaki tüm işlerinizi üstleniyor, üzerinizden büyük bir yük kaldırmak istiyoruz. Konusunda uzman ekibimizle, farklı çalışanlar veya her konu için çalışmanız gereken farklı ajanslar yerine; tek bir iletişim personeli ve tek bir ajans aracılığıyla işinizi sonuçlandırmayı vaadediyoruz. Baykod hakkında biraz daha detaylı bilgi almak için, ilk blog yazımızın devamını da okuyun! 🙂

Baykod, kimler tarafından kuruldu?

Baykod, yazılım ve tasarım konusunda uzmanlaşmış iki iş arkadaşının eseri. Zamanla internet ve bilişim sektöründen tanışarak freelance bir ekip haline gelen kadro, Web ve mobil yazılım, tasarım, SEO, sosyal medya ve reklam & pazarlama konularında müşterilerine en iyi hizmeti “kurumsal bir çatı altında” vermek adına Baykod’da toplandı.

Baykod, ne istiyor?

Freelance çalışan kadromuzla, müşterilerimize daha az maliyet ve daha kaliteli ürün / hizmet vermek istiyoruz! Firmalara “teknik bilgi” anlatmak yerine, sonuç göstermek ve işimizi “sonuna kadar, müşterinin istediği gibi” sloganıyla yapmak istiyoruz. Bu yüzden Baykod, ilk önce “iş teklif formu” doldurma şartı koşar. İş yükü nedeniyle alamayacağı / erteleyeceği veya ekibiyle altından kalkamayacağını düşündüğü işleri nazik bir şekilde geri çevirerek “kesinlikle müşterisini madur etmemeyi”, işin başında prensip haline getirir.

Özetle biz, çalıştığımız insanların; bizi sürekli “iyi hatırlamasını” istiyoruz. Müşterilerimizle iletişim halinde kalmak ve her destek ihtiyacında, yanlarında olacaklarını bildikleri bir ajans olmak istiyoruz.

Baykod neler yapar?

Baykod’un neler yaptığına, ana sayfadan veya üst menüden ulaşabilirsiniz. Kendimizi en çok yazılım, SEO ve sosyal medya konularında uzman görüyoruz. Fakat hosting ve sunucu konularında da müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz!