Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal firmalar için web siteleri üretiyoruz. Sektöre ve müşterilerimize özel web tasarım ve yazılım ürünlerimizi kullanıma hazır şekilde, tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlıyoruz. İhtiyaçlar ve olması gereken tavsiyelerimiz sonrasında, müşterilerimizle online iletişim kuruyor ve en başarılı sonuca ulaşmak üzere çalışmalarımıza “sürekli iletişim halinde olma sözüyle” başlıyoruz.


Firmanıza özel, ihtiyacınız olan web siteleri üretiyoruz.

İnternette ne kadar varsınız? Firmanıza özel, size özel ve tamamen benzersiz hazırlanmış bir internet sitesiyle, müşterilerinize ulaşmak ister misiniz? Baykod, ihtiyaçlarınızı dinliyor ve firmanız için gerekli, firmanızın ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde Kurumsal İnternet Sitesi hazırlıyor.

Tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, firmanın renkleri ve görsellerini konu alan yeni internet sitenizde, Baykod teklifi esnasında veya işiniz hazırlanırken sürekli ön izleme görebileceğiniz panelinizden; tüm isteklerinizin ilerleyişini takip edebilir ve yeni modüller talep edebilirsiniz.Neden Baykod?


İnovatif Fikirler

Baykod, müşterilerine sürekli ``yenilikçi`` çözümler sunuyor ve çalışmalarını sürekli geliştirme sözü veriyor.Sertifikalı Ajans

Yazılım dalında, uzmanlarından aldığımız sertifikalar, müşterilerimize sunabileceğimiz en köklü referanslarımız.Geliştirilebilir Teknoloji

Ürünlerimiz, istekleriniz doğrultusunda sürekli geliştirilebilir ve müşteri istekleri doğrultusunda tekrar tekrar şekillenebilir.Sürekli Destek

Yaptığımız tüm iş anlaşmalarına 1 Yıl Ücretsiz Teknik Destek sözü veriyoruz! Hep yanınızdayız.
Neler yapıyoruz?

 • Yenilikçi ve Modern tasarımlar üretiyoruz.
 • Güvenliğe önem veriyor, bilgilerinizi koruyoruz.
 • Mobil uyumlu ürünler hazırlıyoruz.
 • “Kusursuz” hizmet için, eksiksiz teslimat garantisi veriyoruz.
 • Her ihtiyacınız olduğunda, destek sözü veriyoruz.

HakkımızdaNeler dediler?


We do not only provide SEO and Internet marketing services but we also offer a wide array of related services such as SEO friendly web design, pay per click, affiliate marketing, website audits, social media optimization, branding and several others.


 • One of the best theme I have ever used. Every minor detail has been taken care of. Clean, Modern Design can be used for any type of website. Excellent template.

  John Anderson
  John Anderson
  Risotto Co
 • Lida has assisted me with questions in regards to web hosting and has offered me more insight in half an hour than my current host did in all the years I have been with them.

  Lida Smith
  Lida Smith
  Mexin Co


ÜcretsizFiyat Teklifi Al


[]
1 Step 1
İsim - Soyisim* Yetkili ismi
Telefon Numaranız* Gerekli
Detaylı Bilgiİstekleriniz hakkında detaylı bilgi ve varsa firmanız hakkında internet sitesi.
0 /
Previous
Next